EN

شیوه همجواری ما با شما

در اولین دیدار، ما همجوار فکر و ایده های شما هستیم و از نظرات شما مطلع می شویم ، تیم متخصصان ما به واسطه تجارب پیشین و به منظور تسریع امور نقشه ها و پلان های محیط شما را به همراه گزارشاتی مستند از محیط شما و درخواست هایتان با لحاظ متغیرهایی چون استانداردهای مرتبط، بودجه و زمان تهیه می کند. در جلسه دیدار بعدی مان، ما انواع گزینه های طراحی و دکوراسیون را که منحصرأ برای شما طراحی و ترسیم شده و در طول مسیر فرایند با شما هماهنگ بوده است را به شما ارائه خواهیم کرد.

 در طراحی فضا و محیط شما تمامی خدمات طراحی ، ایجاد و تجهیز لحاظ خواهد شد به این گونه که از ایده فرم و ساختار محیط و فضا تا مبله کردن محیط و نما آرایی ها و دیوار پوش ها و دکور کردن محیط با ملزومات و متعلقات به روز و در خور سلیقه و هماهنگ با فضا، همه و همه در یک برنامه منسجم اجرایی به پیشگاه تان عرضه خواهد شد که این مهم از توانمندی های کلیدی و شایستگی های محوری مجموعه دکوشیوانی است. زیرا که اولین مشاوره با ما، شما را از آخرین سطح کیفی خدمات لوکس اغنا خواهد کرد، زیرا که ما کار را با شما، برای شما انجام می دهیم.

طیف گسترده خدمات ما، تأمین کننده نیاز بخش های مختلف، با سطوح مختلف نیاز است، در کارنامه اجرایی موفق و بی بدیل ما می توان به پروژه هتل های فرمونت تهران و لوتوس مشهد که هر دو دایه دار اعلاء ترین درجه کیفی هتل های ایران عزیزمان هستند، اشاره داشت و در بخش دیگر می توان به پروژه های دفاتر تجاری معظم در تهران بزرگ که هرکدام به تنهایی گویای توانمندی های اجرای خدمات برند دکوشیوانی هستند، اشاره کرد.

ما میدانیم که هر سازه و محیطی با هدف ارضای یک سطح از نیاز مخاطبان و حاضرین اش ایجاد و گسترش می یابد، ما بهترین هر سطح از نیاز های شما و مخاطبانتان را ایجاد می کنیم با ما بهترین خودتان و محیط پیرامونتان باشد.

ما به واسطه چندین دهه فعالیت در حوزه ساخت و ساز های مختلف از جمله هتل ها ، مراکز تجاری ، مراکز اداری و مسکونی و طراحی فضاهای داخلی و دکوراسیون آنها در لوکس ترین و فوق مدرن ترین حالت ممکن در عصر خود ، دارای منابع تأمینی ، روابط و اشتراکات تجاری بیشماری با صنایع ذی ربط با برندهای تراز اول و مطرح ایران ، اروپا ، آمریکا ، آسیا در حوزه دکوراسیون داخلی و تجهیزات و ملزومات هستیم که این مهم دستان تیم طراحی و اجرای ما را برای بهره بردن از بهترین منابع ممکن فراخور نیاز و محیط شما باز می گذارند .

خدمات ما در پایان تجهیز محیط شما پایان نمی یابد . در طول مسیر اجرا ، تمامی فرآیند و افعال اعضای تیم ، تحت مدیریت تیم برند دکوشیوانی انجام می پذیرد و شما در حین انجام پروژه مسیر ایجاد یک هویت منسجم بنیادی و بصری را با مشاوره این واحد طی خواهید کرد . هدف ما از پرداختن به این شیوه فعالیت ایجاد همفکری و همیاری با شما در مسیر فعل تجاری تان هم هست که با خیالی امن و آسوده سرمایه گذاری مطمئن در امر ایجاد محیط خویش داشته باشید.

]اولین ارائه دهنده جامع خدمات طراحی ، تأمین ، تجهیز و دکوراسیون سازی اماکن اقامتی ، سیاحتی ، تجاری و اداری در ایران [