EN

معرفی شرکت

دکو شیوانی ماحصل تجربه بیش از نیم قرن فعالیت در حوزه ساختمان و تجهیز بناهای وزین این سرزمین است. در سابقه گرانبهای برند دکوشیوانی خدمات تجهیز و دکوراسیون داخلی و مبله کردن هتل ها، اماکن اقامتی و تفریحی ، هتل بیمارستان ها و اماکن خصوصی و دولتی به چشم می خورد. متخصصان فعال تیم دکوشیوانی ، طراحی، انتخاب ، تجهیز ، تأمین و ساخت تجهیزات و متعلقات مورد نیاز محیط شما را با لحاظ دانش مهندسی و هنر دکوراسیون (آرایش و پیرایش محیط) در بهترین و بهینه ترین شرایط ممکن هر پروژه فراهم و ایجاد می کنند و تا خلق هویت و تصویر یک محیط وزین و شیک که با سلیقه و بودجه شما مطابقت دارد، مشاورانی امین در کار شما و دیگر فرایندهای اجرایی تان خواهند بود.

شرکت دکوشیوانی بر اساس پایبندی به مأموریت سازمانی و با نظر به چشم انداز متعالی خود و با لحاظ مسئولیت های اجتماعی و فعالیت تجاری اش، اصول و ضوابط صنعت را با چاشنی هنر و تجربه در هم آمیخته تا ماحصل آن توانمندی منحصر به فردی باشد که تضمین این مهم است که ایجاد ، تجهیز و دکورسازی پیشنهادی و اجرا شده اش بهترین و شکوه مند ترین حالت ممکن یک طراحی و اجرا در محیط و فضای تحت اختیارش باشد.

ما می دانیم که هر پروژه دارای شرایط و هویت خاص و منحصر به فرد است ، بنابراین زمانی مفید را برای ایجاد آن هویت خاص در نظر می گیریم.

ما محیط شما را پس از ارزیابی کارشناسان زبده مان که از منظر فنی و تخصصی و با لحاظ استانداردهای مرتبط، با در نظر گرفتن شیوه ، سبک و نوع فعالیت و همچنین خاستگاه های فکری تان، تحت یک برنامه مدون به منظور ایجاد یک هویت یکپارچه فراخور برند شما طراحی خواهیم کرد.